Služby

Kosmetické ošetření pleti

Ošetření provádím českou kosmetikou forlife & madaga, která umožňuje ošetření všech typů pleti včetně citlivé. Tato kosmetika nabízí i několik druhů nadstandartních ošetření velice kvalitními produkty, obsahujícími látky jakou jsou zlato, platina nebo diamanty.

Pro milovníky voňavé olejové kosmetiky poskytuji ošetření aromaterapeutickou kosmetikou Karel Hádek.

Masáž obličeje a dekoltu

Úprava a barvení obočí

Barvení řas

Líčení (denní, večerní, svatební)

Depilace celého těla voskem, depilace cukrovou pastou

Manuální lifting obličeje

Lifting je nová metoda masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči. Působí na vrásky, zvyšuje tonus a turgor kůže, vyhlazuje kontury, rozjasňuje pleť. Pokožka se prokrvuje, povzbuzuje se krevní oběh a tím dochází k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Urychlení tkáňového metabolizmu v kůži má za následek i úbytek podkožního tuku. Efekt je vidět už po prvním ošetření. Přesto se doporučuje pro trvalejší účinek podstoupit kúru 10 ošetření, v intervalu 2x týdně a poté stav udržovat 1x měsíčně. Výsledky jsou podpořeny i produkty, které se při masáži používají. Patří mezi ně i luxusní arganový olej obsahující mimo jiné i skvalen, který přenáší kyslík do buněk a podporuje tím regeneraci. Závěrečnou fázi lze ještě obohatit o kolagenové sérum - tím je efekt opravdu dokonalý.

Cukrová depilace

Cukrová pasta je složena z přírodních produktů totožných s látkami, které produkuje náš organizmus. Nejsou testovány na zvířatech a nezpůsobují alergie. Depilace vyžaduje speciální techniku. Chloupky se odstraňují po směru růstu, čímž se omezuje zarůstání chloupků. Pasta se ohřívá na tělesnou teplotu, takže nehrozí popálení. Nelepí se na živé kožní buňky a nenarušuje se vrchní vrstva pokožky. Netvoří se pigmentové skvrny. Na stejné místo se můžeme vrátit vícekrát bez obav z iritace kůže. Pasta nikdy na kůži nezaschne. Obalí chloupky, prosákne do folikulu, chloupky změkčí a uvolní, čímž se stává tato metoda méně bolestivou. Tato depilace je vhodná i pro citlivou pokožku. Odstraňuje chloupky i s kořínky.

Trvalá na řasy

Jedná se o oblíbenou a rozšířenou kosmetickou proceduru. Spočívá v natočení řas na malé natáčky a postupem podobným jako u trvalé na vlasy. Procedura trvá cca 45 min. Používají se přípravky s regenerujícími účinky, díky nimž nedojde k poškození struktury řas. Je vhodná na krátké i dlouhé řasy. Řasy budou natočené zhruba po dobu 8-12 týdnů.